Moly Dublaj Okru Dublaj SB Dublaj
252 Görüntülenme
Dry River’da Çatışma izle
3.8 IMDB Puanı

Dry River’da Çatışma izle

(Gunfight at Dry River)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Transition Films
  • Film Süresi 101 dakika
Yönetmen
Senaryo Fe Valen
Ondokuzuncu yüzyıl Eski Batısının kapanış yılları. Dry River, şiddetli kuraklığın harap ettiği bir Meksika sınır kasabasının hikayesini anlatıyor ve tek su kaynağı, bir kayıp altın efsanesi peşinde koşan Amerikalı hain bir aile tarafından kontrol ediliyor. Meksikalı bir yabancı babasının topraklarını geri almak için geldiğinde, şiddetli bir yüzleşme herkesin hayatının sonsuza dek değişmesine neden olacaktır.

Sitemiz üzerinden Dry River'da Çatışma izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

Dry River'da Çatışma Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

Dry River'da Çatışma Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.