406 Görüntülenme
Düğün Sezonu – Wedding Season izle
6.4 IMDB Puanı

Düğün Sezonu – Wedding Season izle

(Wedding Season)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Imagine Entertainment, Jax Media, Samosa Stories
  • Film Süresi 98 dakika
Kategori
Yönetmen
Senaryo Shiwani Srivastava
Eş bulmak için göçmen ebeveynleri tarafından baskı gören iki Hintli-Amerikalı, bir yaz düğününden sağ çıkmak için flört ediyormuş gibi yapar, ancak ebeveynlerinin istediği kişiyle kim olduklarını dengelemeye çalışırken kendilerini birbirlerine aşık olurken bulurlar.

Sitemiz üzerinden Düğün Sezonu – Wedding Season izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

Düğün Sezonu – Wedding Season Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

Düğün Sezonu – Wedding Season Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.