372 Görüntülenme
Düğünde Nefret Ettiğimiz İnsanlar izle
5.8 IMDB Puanı

Düğünde Nefret Ettiğimiz İnsanlar izle

(The People We Hate at the Wedding)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Amazon Studios, FilmNation Entertainment, Wishmore
  • Film Süresi 99 dakika
Kategori
Yönetmen
Senaryo Grant Ginder, Lizzie Molyneux-Logelin, Wendy Molyneux
Bir türlü geçinemeyen ve toparlayamayan işlevsiz bir aile, gönülsüzce bir aile düğünü için yeniden bir araya gelir. Pek çok iskeleti dolaptan çıkarıldığında, bu tekil ailenin yeniden bir araya gelmesi gereken şeyin tam da bu olduğu ortaya çıkıyor.

Sitemiz üzerinden Düğünde Nefret Ettiğimiz İnsanlar izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

Düğünde Nefret Ettiğimiz İnsanlar izle Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

Düğünde Nefret Ettiğimiz İnsanlar izle Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.