Henüz video eklenmemiş.
228 Görüntülenme
Echoes of a Crime izle
4.8 IMDB Puanı

Echoes of a Crime izle

(Ecos de un crimen)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Particular Crowd, Tieless Media
  • Film Süresi 84 dakika
Kategori
Senaryo Gabriel Korenfeld
Çok satan bir gerilim yazarı olan Julián Lemar, ailesiyle birlikte ormanda bir kulübeye tatile gider. Güçlü bir fırtına sırasında elektrikler kesilir ve bir kadın çaresizce yardım ister: kocası oğlunu öldürdü ve şimdi onu öldürmek istiyor. O andan itibaren, tehlike ve aldatma sürekli bir tehdittir ve Julian için gerçeği keşfedene kadar cehennem gibi bir gece başlar.

Sitemiz üzerinden Echoes of a Crime izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

Echoes of a Crime Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

Echoes of a Crime Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın