Moly Okru
317 Görüntülenme
Elesin Oba: The King’s Horseman izle
6.5 IMDB Puanı

Elesin Oba: The King’s Horseman izle

(Elesin Oba: The King's Horseman)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi EbonyLife Films, EbonyLife Studios
  • Film Süresi 96 dakika
Kategori
Yönetmen
Senaryo Biyi Bandele
Gerçek yaşam olaylarından esinlenerek 1940'larda Oyo İmparatorluğu'nda kralın baş süvarisi Elesin Oba, hayat boyu sürecek olan ritüel intihar borcunu yerine getirmek için ölmeye hazır olduğu akşam güzelliğin ve cinsel arzunun cazibesine yenik düşer. Ölü Alaafın'e atalar diyarına eşlik etmek için, çok önemli bir nesilsel ve ruhsal alışverişten sapar. Bu, giderek artan post-modern ve Batı dünyasında eski inançları ve gelenekleri yargılayan, büyüleyici bir duygu, mizah ve trajik rol değişimleri filminde bir dizi feci sonucu harekete geçirir.

Sitemiz üzerinden Elesin Oba: The King's Horseman izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

Elesin Oba: The King's Horseman izle Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

Elesin Oba: The King's Horseman izle Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.