Moly Dublaj Moly Altyazı
236 Görüntülenme
Emily the Criminal izle
7.0 IMDB Puanı

Emily the Criminal izle

(Emily the Criminal)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Low Spark Films
  • Film Süresi 2 dakika
Kategori
Senaryo John Patton Ford
Ödüller 3 ödül & 1 nomination
Emily, yüklü miktardaki öğrenci borcunu ödemek için mücadele eden genç bir kadındır. Bir an önce iş bulmaya çalışan Emily, geçmişinde yer alan küçük bir sabıka kaydı nedeniyle kurumsal iş dünyasına adımını atamaz. Bu durum Emilynin farklı yöntemlere başvurmasına neden olur. Emily, bir yeraltı suç çetesine katılarak kredi kartı dolandırıcılığına başlar.

Sitemiz üzerinden Emily the Criminal izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

Emily the Criminal Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

Emily the Criminal Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.