Moly Okru
329 Görüntülenme
En Yakın Arkadaşımın Şeytan Çıkarma Ayini – My Best Friend’s Exorcism izle
6.1 IMDB Puanı

En Yakın Arkadaşımın Şeytan Çıkarma Ayini – My Best Friend’s Exorcism izle

(My Best Friend's Exorcism)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Endeavor Content, Gotham Group
  • Film Süresi 1 dakika
Kategori
Yönetmen
Senaryo Grady Hendrix, Jenna Lamia
Yıl 1988. Abby ve Gretchen dördüncü sınıftan beri en iyi arkadaşlar. Bir sıska dalış akşamı feci şekilde ters gittikten sonra, Gretchen farklı davranmaya başlar... bu da Abby'nin en iyi arkadaşının bir iblis tarafından ele geçirilmiş olabileceğinden şüphelenmesine neden olur. Abby, bazı olası müttefiklerin yardımıyla Gretchen'ı kurtarmak için bir maceraya atılır. Ama dostlukları şeytanı yenecek kadar güçlü mü?

Sitemiz üzerinden En Yakın Arkadaşımın Şeytan Çıkarma Ayini – My Best Friend's Exorcism izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

En Yakın Arkadaşımın Şeytan Çıkarma Ayini – My Best Friend's Exorcism izle Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

En Yakın Arkadaşımın Şeytan Çıkarma Ayini – My Best Friend's Exorcism izle Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın