954 Görüntülenme
Endişelenme Sevgilim – Don’t Worry Darling izle
6.2 IMDB Puanı

Endişelenme Sevgilim – Don’t Worry Darling izle

(Don't Worry Darling)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi New Line Cinema, New Line Productions, Vertigo Entertainment
  • Film Süresi 123 dakika
Kategori
Yönetmen
Senaryo Katie Silberman, Carey Van Dyke, Shane Van Dyke
Ödüller 1 ödül & 1 nomination
Alice ve Jack çok gizli bir projenin çalışanlarının ve ailelerinin yaşadığı idealize edilmiş deneysel bir kasaba olan Victory’de yaşadıkları için çok şanslıdırler. Kurumsal vizyon sahibi ve yaşam koçu olan CEO’ları Frank tarafından benimsenen 1950’lerin toplumsal iyimserliği, sıkı sıkıya bağlı oldukları ütopyada, günlük yaşamın her yönünü kontrol eder.

Sitemiz üzerinden Endişelenme Sevgilim – Don't Worry Darling izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

Endişelenme Sevgilim – Don't Worry Darling izle Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

Endişelenme Sevgilim – Don't Worry Darling izle Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.