Moly Dublaj Moly Altyazı
285 Görüntülenme
Eski Dostlar ve Korkunç Uzaylılar – Blasted izle
5.1 IMDB Puanı

Eski Dostlar ve Korkunç Uzaylılar – Blasted izle

(Blasted)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Miso Film Norge
  • Film Süresi 114 dakika
Yönetmen
Senaryo Emanuel Nordrum
Eski bir çocukluk arkadaşı Sebastian'ın bekarlığa veda partisini bozduğunda ve her şeyi kendisi hakkında yaptığında, sadece bir uzaylı istilası onların kötü kanlarını bir kenara bırakıp bir zamanlar oldukları tekme lazer etiket ikilisi olarak yeniden bir araya gelmelerini sağlayabilir.

Sitemiz üzerinden Eski Dostlar ve Korkunç Uzaylılar – Blasted izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

Eski Dostlar ve Korkunç Uzaylılar – Blasted Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

Eski Dostlar ve Korkunç Uzaylılar – Blasted Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.