Henüz video eklenmemiş.
684 Görüntülenme
Evdeki Düşman: Başlangıç – Orphan: First Kill izle
6.0 IMDB Puanı

Evdeki Düşman: Başlangıç – Orphan: First Kill izle

(Orphan: First Kill)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Dark Castle Entertainment, Eagle Vision, Entertainment One
  • Film Süresi 99 dakika
Kategori
Senaryo David Coggeshall, David Leslie Johnson-McGoldrick, Alex Mace
Lena Klammer, Rusya’da kapatıldığı akıl hastanesinden kaçarak Amerikalı zengin bir ailenin kaybolan çocuğunun yerine geçer. Bu şekilde Amerika’ya getirilen Lena, Esther adını alarak ailenin bir parçası olur. Fakat Lena’nın planları, ailesini ondan korumak için her şeyi yapmaya göze alan anne Tricia yüzünden riske girer.

Sitemiz üzerinden Evdeki Düşman: Başlangıç – Orphan: First Kill izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

Evdeki Düşman: Başlangıç – Orphan: First Kill Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

Evdeki Düşman: Başlangıç – Orphan: First Kill Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.