Okru SB
192 Görüntülenme
Farewell Mister Haffmann izle
7.0 IMDB Puanı

Farewell Mister Haffmann izle

(Farewell, Mr. Haffmann)
  • Yapım Yılı
  • Ülke ,
  • Yapım Şirketi Vendôme Production, Daï Daï Films, Pathé
  • Film Süresi 115 dakika
Kategori
Yönetmen
Senaryo Fred Cavayé, Jean-Philippe Daguerre, Sarah Kaminsky
Paris 1942. François Mercier, yalnızca sevdiği kadın Blanche ile bir aile kurmayı arzulayan sıradan bir adamdır. Aynı zamanda yetenekli bir kuyumcu olan Bay Haffmann'ın çalışanıdır. Ancak Alman işgaliyle karşı karşıya kalan iki adamın, sonuçları aylar içinde üç karakterimizin kaderini alt üst edecek bir anlaşma yapmaktan başka çaresi kalmayacak.

Sitemiz üzerinden Farewell Mister Haffmann izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

Farewell Mister Haffmann izle Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

Farewell Mister Haffmann izle Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.