259 Görüntülenme
Fire of Love izle
7.7 IMDB Puanı

Fire of Love izle

(Fire of Love)
  • Yapım Yılı
  • Ülke ,
  • Yapım Şirketi Sandbox Films (II), Cottage M, Intuitive Pictures
  • Film Süresi 98 dakika
Kategori
Yönetmen
Senaryo Shane Boris, Erin Casper, Jocelyne Chaput
Ödüller 7 ödül & 22 Adaylık.
Katia ve Maurice Krafft iki şeyi severdi: birbirlerini ve yanardağları. Cesur Fransız volkanolog çift, yirmi yıl boyunca bu temel aşk üçgeninin heyecanı ve tehlikesiyle baştan çıkarıldı. Gezegeni dolaştılar, patlamaları ve sonrasını takip ettiler, keşiflerini çarpıcı fotoğraflarda ve nefes kesici filmlerde belgeleyerek medya görünümlerinde ve ders turlarında giderek daha meraklı bir halkla paylaştılar. Sonunda, Katia ve Maurice 1991'de Japonya'daki Unzen Dağı'ndaki bir volkanik patlama sırasında hayatlarını kaybedeceklerdi, ancak doğal dünya hakkındaki bilgimizi sonsuza dek zenginleştirecek bir miras bırakacaklardı.

Sitemiz üzerinden Fire of Love izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

Fire of Love izle Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

Fire of Love izle Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.