189 Görüntülenme
Fortress: Sniper’s Eye izle
2.9 IMDB Puanı

Fortress: Sniper’s Eye izle

(Fortress: Sniper's Eye)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Lionsgate, Grindstone Entertainment Group, Sherborne Media
  • Film Süresi 87 dakika
Kategori
Yönetmen
Senaryo Alan Horsnail, Emile Hirsch, Randall Emmett
Fortress Campe yapılan ölümcül saldırıdan haftalar sonra Robert, eski düşmanı Balzarynin dul eşi Sashayı kurtarmak için cesur bir kurtarma operasyonuna girişir. Ancak kampın komuta sığınağında, Sashanın kendi dolambaçlı planları olduğu anlaşılır. Yeni bir saldırı patlak verdiğinde, Robert bir daha asla göremeyeceğini düşündüğü tanıdık bir yüzle karşılaşır.

Sitemiz üzerinden Fortress: Sniper's Eye izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

Fortress: Sniper's Eye Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

Fortress: Sniper's Eye Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.