Moly Dublaj Okru Dublaj SB Dublaj
174 Görüntülenme
Gecenin Kurbanı izle
4.1 IMDB Puanı

Gecenin Kurbanı izle

(Take Back the Night)
Kategori
Yönetmen
Senaryo Gia Elliot, Emma Fitzpatrick
Ödüller 9 ödül & 12 Adaylık.
Kendini şiddetli bir canavar saldırısının kurbanı bulan Jane, onu öldürmeye çalışan canavarı avlamak için kanunsuz bir kampanya başlatır. Jane'in çabaları yoğunlaşır, ancak rahatsız edici uyuşturucu kullanımı ve akıl hastalığı geçmişi su yüzüne çıkar ve ailesinin, topluluğunun ve yetkililerin onun anlattıklarının gerçekliğini sorgulamasına neden olur. Aniden kavgasında yalnız kalan Jane, saldırıyla ilgili kendi hafızasından şüphe etmeye başlar... Monster'ın var olup olmadığından şüphe etmeye başlar.

Sitemiz üzerinden Gecenin Kurbanı izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

Gecenin Kurbanı izle Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

Gecenin Kurbanı izle Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.