336 Görüntülenme
Gizli Ajan Şempanze – C.I.Ape izle
2.9 IMDB Puanı

Gizli Ajan Şempanze – C.I.Ape izle

(C.I.Ape)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi ACE Entertainment, Ace Entertainment Films
  • Film Süresi 82 dakika
Kategori
Yönetmen
Senaryo Stephen Johnston, Stephen Johnston, Jerome Reygner-Kalfon
Casusluk dünyasında bazı görevler sadece cesaret göstermekle yerine getirilmiş. Cesaretin yanında aynı zamanda en kötü kalpleri bile eritebilecek bir yeteneğe sahip olmak gerekir. Bu, CIAe katılan ilk şempanze C.I. için bir iştir. Bir suç planı ortaya çıktığında CIA komployu içeriden engellemesi için C.Iyı görevlendirir.

Sitemiz üzerinden Gizli Ajan Şempanze – C.I.Ape izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

Gizli Ajan Şempanze – C.I.Ape Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

Gizli Ajan Şempanze – C.I.Ape Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.