Henüz video eklenmemiş.
569 Görüntülenme
Guillermo del Toro sunar Pinokyo izle
7.9 IMDB Puanı

Guillermo del Toro sunar Pinokyo izle

(Guillermo del Toro's Pinocchio)
  • Yapım Yılı
  • Ülke , ,
  • Yapım Şirketi Netflix Animation, The Jim Henson Company, Pathé
  • Film Süresi 117 dakika
Kategori
Senaryo Guillermo del Toro, Patrick McHale, Matthew Robbins
Mussolininin İtalyasında, faşizmin yükselişi sırasında geçen filmde, babasının beklentilerini karşılamaya çalışan kukla çocuk Pinokyo’nun aşk ve itaatsizlik hikayesi anlatılıyor. Gerçek bir çocuk olmayı hayal eden tahta kukla hakkındaki ünlü Carlo Collodi masalının karanlık, çarpık bir yeniden anlatımı.

Sitemiz üzerinden Guillermo del Toro sunar Pinokyo izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

Guillermo del Toro sunar Pinokyo izle Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

Guillermo del Toro sunar Pinokyo izle Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.