Henüz video eklenmemiş.
1,357 Görüntülenme
Güneş Sonrası – Aftersun izle
7.6 IMDB Puanı

Güneş Sonrası – Aftersun izle

(Aftersun)
Kategori
Yönetmen
Senaryo Charlotte Wells
Ödüller 4 ödül & 4 Adaylık.
Sophie, yirmi yıl önce babasıyla yaptığı bir tatilin ortak sevincini ve özel melankolisini düşünür. Tanıdığı babayı tanımadığı adamla uzlaştırmaya çalışırken miniDV görüntüleri arasındaki boşlukları gerçek ve hayali anılar doldurur.

Sitemiz üzerinden Güneş Sonrası – Aftersun izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

Güneş Sonrası – Aftersun izle Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

Güneş Sonrası – Aftersun izle Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.