TeslaPLAY TeslaMoly
296 Görüntülenme
Harry Potter 6 Melez Prens izle
7.6 IMDB Puanı

Harry Potter 6 Melez Prens izle

(Harry Potter and the Half-Blood Prince)
Yönetmen
Senaryo Steve Kloves, J.K. Rowling
Ödüller 1 Oscar Adaylığı. 9 ödül & 39 adaylık. total
Okul müdürünü öldürmek için okula casuslar yollayan Lord voldemort'un karşısına Harry potter kalkanı çıkacaktır. Dambuldore voldemortun yıllar önce yaptığı büyüyü fark ettiğinde büyülerden kurtulmak için ölümcül bir lanete yakalanır. Dambuldore bu aşamadan sonra bildiği her şeyi Harry Potter'a anlatacaktır.

Sitemiz üzerinden Harry Potter 6 Melez Prens izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

Harry Potter 6 Melez Prens Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

Harry Potter 6 Melez Prens Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.