1,253 Görüntülenme
Her Şey Yolunda izle
6.9 IMDB Puanı

Her Şey Yolunda izle

(Everything Went Fine)
  • Yapım Yılı
  • Ülke ,
  • Yapım Şirketi Mandarin Films, FOZ, France 2 Cinéma
  • Film Süresi 113 dakika
Kategori
Yönetmen
Senaryo Emmanuèle Bernheim, François Ozon, Philippe Piazzo
Babası felç geçirdikten sonra hayatı kararan bir kadının yaşadıkları ve vereceği mücadele konu alınıyor. 85 yaşındaki babası Andre'nin felç geçirdiğini öğrenen Emmanuelle apar topar babasının yanına gider. Hayatına bu şekilde devam etmek istemeyen Emmanuelle, hasta yatağında Emmanuelle'den hayatına son vermesine yardımcı olmasını ister. Emmanuelle, babasının isteğini yerine getirecek midir?

Sitemiz üzerinden Her Şey Yolunda izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

Her Şey Yolunda Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

Her Şey Yolunda Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.