Henüz video eklenmemiş.
578 Görüntülenme
Hızlı ve Öfkeli 10 izle
6.4 IMDB Puanı

Hızlı ve Öfkeli 10 izle

(Fast X)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Universal Pictures, One Race Films, Original Film
  • Film Süresi 141 dakika
Kategori
Yönetmen
Senaryo Dan Mazeau, Justin Lin, Gary Scott Thompson
Birçok görevde ve imkansız şartlar altında, Dom Toretto ve ailesi yolundaki her düşmanı kurnazlıkla, cesaretle ve sürüş becerileriyle alt ettiler. Şimdiyse, geçmişin gölgelerinden çıkan kan intikamıyla güçlenmiş ve Domun sevdiği her şeyi ve herkesi sonsuza dek yok etmeye kararlı dehşet verici bir tehditle karşı karşıyalar - hayatlarının en ölümcül düşmanıyla.

Sitemiz üzerinden Hızlı ve Öfkeli 10 izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

Hızlı ve Öfkeli 10 Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

Hızlı ve Öfkeli 10 Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.