Moly Dublaj Moly Altyazı
409 Görüntülenme
Hopper ve Çılgın Çetesi: Büyük Macera izle
6.4 IMDB Puanı

Hopper ve Çılgın Çetesi: Büyük Macera izle

(Chickenhare and the Hamster of Darkness)
  • Yapım Yılı
  • Ülke ,
  • Yapım Şirketi Dark Horse Comics, Octopolis, nWave Pictures
  • Film Süresi 91 dakika
Senaryo David Collard
Yarı tavuk, yarı tavşan olarak dünyaya gelen Hopper ve arkadaşlarının maceraları. Amcası Lapin’den önce Karanlığın Hamster’ının asasını bulmaya kararlı olan Hopper, dalgacı kaplumbağa Abe ve onu durdurmak için dövüş sanatları uzmanı kokarca Meg’le birlikte destansı büyük bir maceraya atılır.

Sitemiz üzerinden Hopper ve Çılgın Çetesi: Büyük Macera izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

Hopper ve Çılgın Çetesi: Büyük Macera Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

Hopper ve Çılgın Çetesi: Büyük Macera Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.