Moly Okru
322 Görüntülenme
Hridayam izle
8.1 IMDB Puanı

Hridayam izle

(Hridayam)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Big Bang Entertainments, Merryland Studio
  • Film Süresi 172 dakika
Senaryo Vineeth Sreenivasan
Arun ve Darshana mühendislik birinci sınıf öğrencileridir ve üniversiteye başlar başlamaz birbirlerine aşık olurlar. Ve genellikle ergenlik çağında işlerin nasıl yürüdüğü gibi, önlerindeki yol da onlar için o kadar kolay değil. Hayat, hiç beklemedikleri pek çok viraj ve dönüşler sunar.

Sitemiz üzerinden Hridayam izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

Hridayam Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

Hridayam Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.