Moly Okru
326 Görüntülenme
I Am Vanessa Guillen izle
6.8 IMDB Puanı

I Am Vanessa Guillen izle

(I Am Vanessa Guillen)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Conduit Films, Story Syndicate
  • Film Süresi 95 dakika
Kategori
Genç bir kadın askeri bir kariyer hayal etti. Ancak 2020'de Guillen, Fort Hood ordu üssünde annesine cinsel tacize uğradığını söyledikten sonra bir asker arkadaşı tarafından öldürüldü. Hikayesi, eylem talep eden uluslararası bir saldırı kurbanları hareketini ateşledi. Proje, ailesinin tarihi reform için verdiği mücadeleyi, onları Oval Ofis'e götüren bir yolculuğu konu alıyor.

Sitemiz üzerinden I Am Vanessa Guillen izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

I Am Vanessa Guillen izle Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

I Am Vanessa Guillen izle Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.