326 Görüntülenme
I Wanna Dance with Somebody Whitney Houston Filmi izle
6.7 IMDB Puanı

I Wanna Dance with Somebody Whitney Houston Filmi izle

(Whitney Houston: I Wanna Dance with Somebody)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Compelling Pictures, Black Label Media, Muse of Fire
  • Film Süresi 144 dakika
Kategori
Yönetmen
Senaryo Anthony McCarten
I Wanna Dance With Somebody, 2012 yılında yaşamını yitiren ve müzik kariyerine 6 Grammy ödülü, 16 Billboard Müzik ödülü, 22 Amerikan Müzik ödülü ve 2 Emmy ödülü sığdırmayı başaran müzisyen Whitney Houston'ın hayatına odaklanıyor.

Sitemiz üzerinden I Wanna Dance with Somebody Whitney Houston Filmi izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

I Wanna Dance with Somebody Whitney Houston Filmi izle Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

I Wanna Dance with Somebody Whitney Houston Filmi izle Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.