164 Görüntülenme
Icahn: The Restless Billionaire izle
7.0 IMDB Puanı

Icahn: The Restless Billionaire izle

(Icahn: The Restless Billionaire)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Atlas Media Corporation, HBO Documentary Films
  • Film Süresi 101 dakika
Kategori
Senaryo Bruce David Klein
Ünlü finansçı Carl Icahn'ın kalbindeki çelişkileri keşfedin. Hem aktivist bir yatırımcı hem de acımasız bir şirket yağmacısı olarak tanımlanan kutuplaştırıcı bir figür olan Icahn, Queens'teki mütevazı başlangıcından Amerikan Rüyasını somutlaştırarak dünyanın en zengin adamlarından biri haline geldi. Yine de, kurumsal aşırılığı ve devasa servet eşitsizliği uçurumunu açıkça eleştiriyor.

Sitemiz üzerinden Icahn: The Restless Billionaire izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

Icahn: The Restless Billionaire Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

Icahn: The Restless Billionaire Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.