988 Görüntülenme
İkiz – The Twin Türkçe Dublaj & Türkçe Altyazılı izle
5.1 IMDB Puanı

İkiz – The Twin Türkçe Dublaj & Türkçe Altyazılı izle

(The Twin)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Don Films
  • Film Süresi 109 dakika
Kategori
Yönetmen
Senaryo Aleksi Hyvärinen, Taneli Mustonen
İkiz çocuklarından biri ölen Rachel ve eşi Anthony büyük bir yıkım yaşarlar. Daha sonrasında kimsenin olmadığı doğayla iç içe olabilecekleri bir yere taşınmak isteyen aile tek oğullarını da yanlarına alıp giderler. Burada zamanla ailenin annesi Rachel ölen oğluyla ilgili gizli gerçekleri öğrenmeye başlayacaktır.

Sitemiz üzerinden İkiz – The Twin izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

İkiz – The Twin Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

İkiz – The Twin Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın