Moly Okru
333 Görüntülenme
İlgi Manyağı – Sick Of Myself izle
7.3 IMDB Puanı

İlgi Manyağı – Sick Of Myself izle

(Sick of Myself)
  • Yapım Yılı
  • Ülke ,
  • Yapım Şirketi Film i Väst, Garage Film International, Oslo Pictures
  • Film Süresi 95 dakika
Kategori
Senaryo Kristoffer Borgli
Ödüller 2 ödül & 5 Adaylık.
Signe ve Thomas sağlıksız, rekabetçi bir ilişki içinde olan bir çiftir. Thomas bir anda çağdaş bir sanatçı olmayı başarıp, ün kazandığındaysa işler içinden çıkmaz bir hal alır. Çünkü bu duruma karşılık Signe, dikkat ve sempati çekmeye kararlı yeni bir kişilik yaratarak statüsünü geri kazanmak için umutsuz bir girişimde bulunur.

Sitemiz üzerinden İlgi Manyağı – Sick Of Myself izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

İlgi Manyağı – Sick Of Myself Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

İlgi Manyağı – Sick Of Myself Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.