306 Görüntülenme
In the Forest izle
3.7 IMDB Puanı

In the Forest izle

(In the Forest)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Silver Creek Films
  • Film Süresi 83 dakika
Kategori
Yönetmen
Senaryo Hector Barron
Helen hayatı boyunca mücadele vermiş birisidir. Kızı Emily ile birlikte bir aile kamp gezisine çıktıklarında eski aşkı Stan ile birlikte orman deneyimini yaşamak için harekete geçerler. Fakat burada ormanın sakini ve toprak sahibi Howard onları gitmeye ikna etmeye çalışır. Helen bu durumu çok algılamasa da, yine gitmeyi kabul ettiği esna da onları yollamaya çalışan Howard'ın sakladığı gizemi fark edecektir...

Sitemiz üzerinden In the Forest izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

In the Forest Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

In the Forest Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın