Moly Okru
291 Görüntülenme
İnternetsiz izle
5.0 IMDB Puanı

İnternetsiz izle

(Desconectados)
  • Yapım Yılı
  • Ülke ,
  • Yapım Şirketi Picardia Films
Kategori
Yönetmen
Senaryo Diego Ayala, Diego Rougier, Rodrigo Vergara Tampe
nternet ve çalışma bağımlısı bir anne olan Victoria, iki genç çocuğu Clara ve Julián'dan tamamen kopmuştur. Tam o uzun zamandır beklenen terfiyi almak üzereyken, bir güneş fırtınası tüm dünyayı süresiz olarak internetsiz bırakır. Eski kocası başka bir ülkede mahsur kaldığı için, uygulamaların veya internetin yardımı olmadan anne olmak zorunda olduğu gerçeğiyle karşı karşıya kalır.

Sitemiz üzerinden İnternetsiz izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

İnternetsiz Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

İnternetsiz Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.