Moly Dublaj Moly Altyazı
787 Görüntülenme
İyilik ve Kötülük Okulu – The School for Good and Evil izle
6.1 IMDB Puanı

İyilik ve Kötülük Okulu – The School for Good and Evil izle

(The School for Good and Evil)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Feigco Entertainment, Jane Startz Productions, Netflix
  • Film Süresi 147 dakika
Yönetmen
Senaryo David Magee, Soman Chainani
The School For Good and Evila giden çocuklar, masal kahramanı olmak için eğitilir. Okulda bazıları prens ya da prenses olurken bazıları da cadı ya da büyücülerin olduğu kötü tarafa yönelir. Yakın arkadaş olan Sophie ve Agatha da gitmeyi çok istedikleri okula kabul edilir. Sophie kesinlikle prenses olmak istemektedir ancak Agatha karanlık tarafa daha çok ilgi duyar. Yolları ayrılan Agatha ve Sophie’nin bu süreçte arkadaşlıkları büyük bir teste tabi tutulur.

Sitemiz üzerinden İyilik ve Kötülük Okulu – The School for Good and Evil izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

İyilik ve Kötülük Okulu – The School for Good and Evil izle Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

İyilik ve Kötülük Okulu – The School for Good and Evil izle Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.