243 Görüntülenme
Jerry & Marge Go Large izle
6.9 IMDB Puanı

Jerry & Marge Go Large izle

(Jerry and Marge Go Large)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Landline Pictures, Levantine Films, Media Rights Capital (MRC)
  • Film Süresi 96 dakika
Kategori
Yönetmen
Senaryo Jason Fagone, Brad Copeland
Emekli bir Michigan çifti olan Jerry ve Marge, Massachusetts piyangosunda bir boşluk bulur. Jerry ve Marge keşifleri sayesinde piyangodan 27 milyon dolar kazanır. Çift, bu parayı küçük kasabalarını canlandırmak için kullanmaya karar verir.

Sitemiz üzerinden Jerry & Marge Go Large izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

Jerry & Marge Go Large Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

Jerry & Marge Go Large Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.