2,220 Görüntülenme
John Wick 1 izle
7.4 IMDB Puanı

John Wick 1 izle

(John Wick)
Kategori
Senaryo Derek Kolstad
Ödüller 5 ödül & 10 Adaylık.
Eski bir tetikçi olan John Wick karısına bağlı bir adamdır ve emekli olmuş sakin bir hayat yaşamaktadır. Fakat karısı hastalanıp komaya girdikten sonra karısından kalan bir köpek ile hayatını devam ettirir. Fakat arabasını benzinlikte almak isteyen adama arabasını satmayınca evine gelip köpeğini öldürüp arabasını çalarlar. John Wick emeklilik hayallerini bir kenara bırakıp intikam almak için hazırlanır.

Sitemiz üzerinden John Wick 1 izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

John Wick 1 Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

John Wick 1 Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.