443 Görüntülenme
Jurassic World: Hakimiyet izle
5.7 IMDB Puanı

Jurassic World: Hakimiyet izle

(Jurassic World Dominion)
  • Yapım Yılı
  • Ülke , ,
  • Yapım Şirketi Amblin Entertainment, Latina Pictures, Perfect World Pictures
  • Film Süresi 147 dakika
Yönetmen
Senaryo Emily Carmichael, Colin Trevorrow, Derek Connolly
Dominion, Nublar’ın yok edilmesinin dört yıl sonrasında geçiyor. Dinozorlar artık tüm dünyada insanlarla birlikte yaşıyor ve avlanıyor. Bu hassas denge, geleceği yeniden şekillendirecek ve insanların artık tarihin en korkunç yaratıklarıyla paylaştıkları gezegeni uç yırtıcılara bırakıp bırakmayacaklarını belirleyecek.

Sitemiz üzerinden Jurassic World: Hakimiyet izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

Jurassic World: Hakimiyet Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

Jurassic World: Hakimiyet Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.