Moly Dublaj TeslaPlay
418 Görüntülenme
Kara Yengeç – Black Crab izle
5.6 IMDB Puanı

Kara Yengeç – Black Crab izle

(Black Crab)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi INDIO
  • Film Süresi 114 dakika
Kategori
Yönetmen
Senaryo Adam Berg, Pelle Rådström, Jerker Virdborg
Kıyamet sonrası hiç bitmeyen bir kışın yaşandığı bir dönemde 6 asker, savaşı sona erdirebilecek bir göreve gönderilir. Buz utmuş denizin ötesine geçip teslimat yapmakla görevlendirilen askerler kendilerini bu süreçte zorlu bir mücadelenin içinde bulur.

Sitemiz üzerinden Kara Yengeç – Black Crab izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

Kara Yengeç – Black Crab Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

Kara Yengeç – Black Crab Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.