262 Görüntülenme
Karayip Korsanları 4 Gizemli Denizlerde izle
6.6 IMDB Puanı

Karayip Korsanları 4 Gizemli Denizlerde izle

(Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides)
  • Yapım Yılı
  • Ülke ,
  • Yapım Şirketi Walt Disney Pictures, Jerry Bruckheimer Films, Moving Picture Company
  • Film Süresi 136 dakika
Yönetmen
Senaryo Ted Elliott, Terry Rossio, Stuart Beattie
Ödüller 3 ödül & 31 Adaylık.
Efsanelere göre gençlik pınarı adında bir yer vardır. Bu pınarda iki kadeh doldurulur ve bir kişinin içtiği su, kendi hayatındaki ömürlerini diğerinin hayatına bağışlamaktadır. Bu durumdan haberdar olan Karasakal, kızı Angelica'ya, Jack Sparrow'u gemisinde mürettebat olarak getirmesi için kandırmasını ister. Daha sonra gemide esir düşen Jack, çok dahi planlar yapıp Kara Sakal'ın bu pınarı bulmasını engellemeye çalışacaktır. Fakat Kara Sakal'ın üstündeki kehanet onu tek bacaklı bir adamın öldüreceğidir.

Sitemiz üzerinden Karayip Korsanları 4 Gizemli Denizlerde izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

Karayip Korsanları 4 Gizemli Denizlerde izle Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

Karayip Korsanları 4 Gizemli Denizlerde izle Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.