Tesla Player Tesla Altyazı
198 Görüntülenme
Karlar Ülkesi 2 izle
6.8 IMDB Puanı

Karlar Ülkesi 2 izle

(Frozen II)
  • Yapım Yılı
  • Ülke ,
  • Yapım Şirketi Walt Disney Animation Studios, Walt Disney Pictures
  • Film Süresi 103 dakika
Senaryo Jennifer Lee, Hans Christian Andersen, Chris Buck
Ödüller 1 Oscar Adaylığı. 18 ödül & 91 adaylık. total
Elsa neden sihirli güçlerle doğdu? Erindel'in dışındaki ormana ve karanlık denizlere, bilinmeyene, giderken geçmişe dair hangi gerçekler Elsa'yı bekliyor olacak? Cevaplar onu çağırıyor ama aynı zamanda krallığını da tehdit ediyor. Elsa; Anna, Kristoff, Olaf ve Sven ile birlikte, tehlikeli ama macera dolu bir yolculukla karşılaşacak.

Sitemiz üzerinden Karlar Ülkesi 2Güç izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

Karlar Ülkesi 2 Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

Karlar Ülkesi 2 Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.
Serinin diğer filmleri 1