359 Görüntülenme
Kemikler ve Her Şey – Bones and All izle
7.2 IMDB Puanı

Kemikler ve Her Şey – Bones and All izle

(Bones and All)
  • Yapım Yılı
  • Ülke ,
  • Yapım Şirketi Frenesy Film Company, Per Capita Productions, The Apartment
  • Film Süresi 131 dakika
Kategori
Yönetmen
Senaryo David Kajganich, Camille DeAngelis
Ödüller 2 ödül & 8 Adaylık.
Babası tarafından terk edilen genç bir kadın, Amerika'nın arka yollarında haklarından mahrum bırakılmış bir serseri ile tanıştığı bin millik bir yolculuğa çıkar. Ancak tüm çabalarına rağmen, tüm yollar korkunç geçmişlerine ve aşklarının ötekiliğinden sağ çıkıp çıkamayacağını belirleyecek olan son bir direnişe çıkar.

Sitemiz üzerinden Kemikler ve Her Şey – Bones and All izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

Kemikler ve Her Şey – Bones and All izle Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

Kemikler ve Her Şey – Bones and All izle Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.