524 Görüntülenme
Kim Demiş Kötüyüz Diye? Türkçe Altyazılı izle
7.0 IMDB Puanı

Kim Demiş Kötüyüz Diye? Türkçe Altyazılı izle

(The Bad Guys)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi DreamWorks Animation, Scholastic Entertainment, Universal Pictures
  • Film Süresi 100 dakika
Yönetmen
Senaryo Aaron Blabey, Etan Cohen, Yoni Brenner
Bir animasyon filmi olarak karşımıza çıkan Kim Demiş Kötüyüz Diye? filmi soygunlar ile hayatlarını kazanıp üne kavuşan beş soyguncu konu alınmaktadır. Bay Wolf, Bay Snake, Bay Piranha, Bay Shark ve Bayan Tarantula ekibi hayatlarının en zorlu göreviyle karşı karşıya kalmışlardır. Fakat bu sefer olaylar planladıkları gibi gidecek midir?

Sitemiz üzerinden Kim Demiş Kötüyüz Diye? izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

Kim Demiş Kötüyüz Diye? Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

Kim Demiş Kötüyüz Diye? Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.