316 Görüntülenme
Kitap Kulübü: Yeni Bölüm izle
5.4 IMDB Puanı

Kitap Kulübü: Yeni Bölüm izle

(Book Club: The Next Chapter)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Focus Features, Apartment Story, Fifth Season
  • Film Süresi 107 dakika
Kategori
Yönetmen
Senaryo Bill Holderman, Erin Simms
Yakın arkadaş olan Vivian, Diane, Carol ve Sharon, hiç yapmadıkları eğlenceli bir kız gezisi için kitap kulüplerini İtalyaya götürmeye karar verir. İşler rayından çıkıp sırlar ortaya dökülünce, dinlendirici tatilleri ömürlerinde bir kez karşılaşılabilecek bir kros macerasına dönüşür.

Sitemiz üzerinden Kitap Kulübü: Yeni Bölüm izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

Kitap Kulübü: Yeni Bölüm Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

Kitap Kulübü: Yeni Bölüm Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.