429 Görüntülenme
Komanın Ardından izle
6.1 IMDB Puanı

Komanın Ardından izle

(Le patient)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Stromboli Films, ARTE France - Unité Arts et Spectacles, Centre national du cinéma et de l'image animée (CNC)
  • Film Süresi 92 dakika
Kategori
Senaryo Elodie Namer, Christophe Charrier, Timothé Le Boucher
Yaşadığı trajik olaydan sonra komadan çıkan bir adam, hayatının şokunu yaşayacaktır. Tüm ailesinin katledildiği geceye dair hiçbir şey hatırlayamaz. Gerçeği ortaya çıkarması için psikiyatristinin yardımı gerekecektir ve bu durum çok zor olacaktır.

Sitemiz üzerinden Komanın Ardından izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

Komanın Ardından izle Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

Komanın Ardından izle Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.