270 Görüntülenme
Kryptonim Polska izle
5.4 IMDB Puanı

Kryptonim Polska izle

(Kryptonim: Polska)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Orphan Studio, Canal+ Polska, Polski Instytut Sztuki Filmowej
  • Film Süresi 97 dakika
Kategori
Yönetmen
Senaryo Jakub Ruzyllo, Lukasz Sychowicz
Sakatlık olmasaydı, Staszek bugün Premier Lig yıldızı olacaktı. Kırık kalbi olmasaydı, Pola Varşova'da yaşamaya devam edecekti. Kör bir şans olmasaydı, asla tanışmayabilirlerdi - bu nedenle ülke çapında haberlere konu olan şeyler asla olmayacaktı. Ancak yapılanlar geri alınamaz - ve bir roller coaster yolculuğu böyle başlar. Roman'ın yerel bir baş belası ve Roman'ın milliyetçi çetesinin bir üyesi olduğu ortaya çıkarken, Roman Staszek ve radikal arkadaşlarının savaşmaya çalıştığı her şeyi temsil eden bir aktivist. Aşklarının bir şansı var mı? Mantıklı geliyor? Söylemesi zor ve tahmin etmesi daha da zor. Her halükarda, Cupid'in oku medyayı, politikacıları, yabancı ziyaretçileri, şımarık bir rahibi ve hayatın çok farklı kesimlerinden bir dizi insanı içeren bir dizi komik olayı tetikliyor.

Sitemiz üzerinden Kryptonim Polska izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

Kryptonim Polska Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

Kryptonim Polska Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.