435 Görüntülenme
Kurtuluş: Özgürlüğe Giden Yol – Emancipation izle
5.4 IMDB Puanı

Kurtuluş: Özgürlüğe Giden Yol – Emancipation izle

(Emancipation)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Apple TV+, CAA Media Finance, Escape Artists
Kategori
Yönetmen
Senaryo Bill Collage
Ailesi ve özgürlüğü için her şeyi yapacak bir adamın sürükleyici gerçek hikayesinden esinlenilmiştir. Köleleştirilmiş bir adam olan Peter, kaçmak ve ailesinin yanına dönmek için hayatını riske attığında, tehlikeli bir sevgi ve tahammül yolculuğuna çıkar.

Sitemiz üzerinden Kurtuluş: Özgürlüğe Giden Yol – Emancipation izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

Kurtuluş: Özgürlüğe Giden Yol – Emancipation izle Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

Kurtuluş: Özgürlüğe Giden Yol – Emancipation izle Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.