1,018 Görüntülenme
Lamborghini: The Man Behind the Legend izle
5.3 IMDB Puanı

Lamborghini: The Man Behind the Legend izle

(Lamborghini: The Man Behind the Legend)
  • Yapım Yılı
  • Ülke ,
  • Yapım Şirketi Ambi Pictures, Grindstone Entertainment Group, Iervolino & Lady Bacardi Entertainment
Kategori
Yönetmen
Senaryo Bobby Moresco
Lamborghini'nin bir traktör üreticisi, 2. Dünya Savaşı sırasında askeri araçların yaratıcısı ve 1963'te üst düzey spor otomobil şirketi Automobili Lamborghini olarak piyasaya sürdüğü Lamborghini otomobillerinin tasarımcısı olarak kariyerine başlamasını izleyin.

Sitemiz üzerinden Lamborghini: The Man Behind the Legend izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

Lamborghini: The Man Behind the Legend izle Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

Lamborghini: The Man Behind the Legend izle Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.