Moly Dublaj Moly Altyazı
605 Görüntülenme
LEGO Star Wars Summer Vacation izle
7.1 IMDB Puanı

LEGO Star Wars Summer Vacation izle

(Lego Star Wars Summer Vacation)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Atomic Cartoons, Lucasfilm Animation, Lucasfilm
Kategori
Yönetmen
Senaryo David Shayne
İmparator Palpatinei yendikten sonra Rose, Rey, Finn, Poe ve Chewbacca tatile çıkar. Maceraları boyunca, tarihteki bir dizi başka Star Wars karakterinin de tatil yapmaya çalıştığını keşfederler... ki bu onlar için her zaman iyi gitmemiştir.

Sitemiz üzerinden LEGO Star Wars Summer Vacation izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

LEGO Star Wars Summer Vacation Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

LEGO Star Wars Summer Vacation Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.