Moly Dublaj Moly Altyazı
182 Görüntülenme
Look Both Ways izle
6.0 IMDB Puanı

Look Both Ways izle

(Look Both Ways)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Catchlight Studios, Screen Arcade
  • Film Süresi 110 dakika
Kategori
Yönetmen
Senaryo April Prosser
Üniversite mezuniyetinin arifesinde, Natalie'nin hayatı iki paralel gerçekliğe ayrılır: biri hamile kaldığı ve Teksas'taki memleketinde genç bir yetişkin olarak anneliğini sürdürmek zorunda olduğu, diğeri ise kariyerini sürdürmek için Los Angeles'a taşındığı. Natalie, yirmili yaşları boyunca her iki yolculuğunda da hayat değiştiren bir aşk, yıkıcı bir kalp kırıklığı yaşar ve kendini yeniden keşfeder.

Sitemiz üzerinden Look Both Ways izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

Look Both Ways Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

Look Both Ways Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.
lordcasino filmmodu