Henüz video eklenmemiş.
378 Görüntülenme
Marcel the Shell with Shoes On izle
7.8 IMDB Puanı

Marcel the Shell with Shoes On izle

(Marcel the Shell with Shoes On)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Cinereach, You Want I Should, Sunbeam TV & Films
  • Film Süresi 90 dakika
Kategori
Senaryo Dean Fleischer-Camp, Jenny Slate, Nick Paley
Ödüller 19 ödül & 44 Adaylık.
Bir inç boyunda sevimli bir deniz kabuğu Marcel, büyükannesi Connie ve evcil tüy birikintisi Alan ile renkli bir varoluş sürdürmektedir. Bir zamanlar büyük bir kabuk topluluğunun parçasıyken, şimdi gizemli bir trajedinin tek kurtulanları olarak yalnız yaşarlar. Ancak bir belgesel yapımcısı Airbnbsinin dağınıklığı arasında onları keşfettiğinde, internette yayımladığı kısa film Marcele milyonlarca tutkulu hayranın yanı sıra eşi görülmemiş tehlikeler ve uzun süredir kayıp olan ailesini bulmak için yeni bir umut getirir.

Sitemiz üzerinden Marcel the Shell with Shoes On izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

Marcel the Shell with Shoes On Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

Marcel the Shell with Shoes On Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.