Henüz video eklenmemiş.
313 Görüntülenme
Mavka Ormanın Şarkısı izle
7.4 IMDB Puanı

Mavka Ormanın Şarkısı izle

(Mavka: The Forest Song)
  • Yapım Yılı
  • Ülke ,
  • Yapım Şirketi Animagrad Animation Studio, FILM.UA Group, Ukrainian State Film Agency
  • Film Süresi 99 dakika
Senaryo Jeffrey Hylton, Lesya Ukrainka, Yaroslav Voytseshek
Mavka, evi olan ormanın içinde sessizce yaşamını sürdürürken, yetenekli bir müzisyen olan Lukash ile tanışır. Lukash'a aşık olmasıyla Mavka, hayatının aşkı ile Ormanın Kalbi'nin koruyucusu olma görevi arasında imkansız bir seçim yapmakla karşı karşıya kalır.

Sitemiz üzerinden Mavka Ormanın Şarkısı izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

Mavka Ormanın Şarkısı izle Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

Mavka Ormanın Şarkısı izle Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.