Tesla Player Moly Dublaj Moon Dublaj
434 Görüntülenme
Maymunlar Cehennemi 2 Şafak Vakti
7.6 IMDB Puanı

Maymunlar Cehennemi 2 Şafak Vakti

(Dawn of the Planet of the Apes)
Yönetmen
Senaryo Mark Bomback, Rick Jaffa, Amanda Silver
Ödüller 1 Oscar Adaylığı. 17 ödül & 48 adaylık. total
Kapatıldığı hayvanat bahçesinden kaçan ve beraberinde bir çok maymunu gorili ormana doğru götüren Cesar kendisine insanlardan uzak bir birlik kurar. Fakta insanlar maymunları bir türlü rahat bırakmazlar ve Cesar yönettiği ordusunu şafak vaktinde savaşa hazırlaması gerekir.

Sitemiz üzerinden Maymunlar Cehennemi 2 Şafak Vakti izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

Maymunlar Cehennemi 2 Şafak Vakti Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

Maymunlar Cehennemi 2 Şafak Vakti Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.