Tesla Player Moly Dublaj Moon Dublaj
413 Görüntülenme
Maymunlar Cehennemi 3 Savaş izle
7.4 IMDB Puanı

Maymunlar Cehennemi 3 Savaş izle

(War for the Planet of the Apes)
Yönetmen
Senaryo Mark Bomback, Matt Reeves, Rick Jaffa
Ödüller 1 Oscar Adaylığı. 28 ödül & 66 adaylık. total
Gişe rekorlarını alt üst eden Maymunlar Cehennemi 3 Savaş ana temasıyla insanlar ormanlık alanlara yerleşen maymunları oradan çıkartıp öldürmek istediğinde büyük bir maymun ordusuna hükmeden Cesar, insanlara karşı ve maymunları öldüren acımasız Albay'a karşı savaş başlatacaktır. Kendi ailesini öldüren Albay'dan intikam almaya yemin eden Cesar bu sefer insanlara zulüm edecektir.

Sitemiz üzerinden Maymunlar Cehennemi 3 Savaş izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

Maymunlar Cehennemi 3 Savaş Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

Maymunlar Cehennemi 3 Savaş Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.