Tesla Player Moly Dublaj Moon Dublaj
297 Görüntülenme
Maymunlar Cehennemi – Rise of the Planet of the Apes izle
7.6 IMDB Puanı

Maymunlar Cehennemi – Rise of the Planet of the Apes izle

(Rise of the Planet of the Apes)
Yönetmen
Senaryo Rick Jaffa, Amanda Silver, Pierre Boulle
Ödüller 1 Oscar Adaylığı. 21 ödül & 43 adaylık. total
Maymunlar üzerinde deneyler yapılarak maymunları insanlara benzetmeye çalışan ve konuşturmaya çalışan bilim adamları maymunların tektek ölmesinin ardından projenin son verilmesine karar verirler. Fakat aralarından bir tanesi bebek maymunun ölmesine razı olmaz ve Cesar'ı evinde büyütür. Alzaymır hastası olan babasınada iyi gelen Cesar gittikçe büyümeye başlar ve bilim adamının ona uyguladığı ilaçlar ile konuşmaya başlar.

Sitemiz üzerinden Maymunlar Cehennemi 1 izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

Maymunlar Cehennemi 1 Rise of the Planet of the Apes 1 Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

Maymunlar Cehennemi - Rise of the Planet of the Apes Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.